Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 25.04.2010 20:23:46 

ANNIE - Gwen Artesia Bohemica

Dixinka a Miňonka
Dixinka aneb andílek s ďáblem v těle..

Dixinka se narodila asi 20.10.2005 mamince (kříženka bígla) a tatínkovi (nejspíš parson russel teriér) v Kladenském útulku Bouchalka. Měla být rozptýlení pro jednu paní, které umřel pejsek..Jelikož si ale paní Dixinku nechat nechtěla a panička nemohla dopustit, aby se ten proďola vrátil do útulku, tak si jí nechala..
Jen co se Dixinka doma trochu rozkoukala, stával se z ní malý čertík, který se nebojácně vrhal do každého dobrodružství..Ať už to byla objevná výprava na zahradu nebo žužlání paničky pantofle..Samozřejmně se začalo taky s výcvikem, ale jelikož je Dixinka od mala obrovská osobnost a individualita, tak to nebylo a dodnes není moc jednoduchý..Ona sice moc dobře ví, co je "sedni, lehni, ke mně, k noze, zůstaň...", ale proč by to dělala, že..A nějaký pamlsky, to jí nezajímá...
Taky jak postupně rostla, stával se z ní ničitel všeho, co bylo zapomenuto v její blízkosti...A když nic nebylo, pustila se klidně do gauče, křesel, koberce..Nechat ji samotnou doma, znamenalo vždycky přijít o nějaký kus nábytku..Vyvrcholilo to tím, že panička odešla na nákup, zavřela Dixinku do předsíně a uklidila všechno z jejího dosahu..Dixinka si poradila po svém (ostatně jako vždycky) - pustila se do dveří...Bylo rozhodnuto. Pořizuje se další pes..A tak si panička vybrala mě..Tento krok se osvědčil, protože od té doby, co jsem byla s Dixinkou doma já, už se nikdy nic nezničilo..
Pro mě je Dixa kámoškou v dobrém i zlém, jsme nerozlučná dvojka, parťáci na blbnutí, na honičky, na lumpárny...
Panička sice občas říká, že by jí nejradši nakopla a zakroutila jí krkem, ale já vím, že to tak nemyslí a moc by se jí po ní stýskalo..:o))

                
                   Miňonka aneb příběh jednoho nalezeného koťátka

Představte si, že jste na procházce, běháte se svojí nejlepší kámoškou, blbnete, honíte se a najednou vás praští něco do nosu..Né doslova, samozřejmně, ale najednou cítíte něco, co je sice vlastně docela normální, ale přece jen tady něco nehraje...Jdete teda za "tím" a najdete krabici a v ní dvě malinký černý kuličky..Z dálky slyšíte paničku, jak vás volá a nadává, že se nevracíte, ale hypnotizovaně koukáte na tu krabici a nedokážete odejít..Však ona si vás panička najde..
A tak jsme přišli k Miňonce...
Panička nás u tý krabice opravdu našla a když viděla, cože nás to tak omámilo, vůbec se na nás nezlobila..Bohužel, z koťátek bylo živé už jen jedno..Panička ho vzala pod bundu a šli jsme rychle domů..Tam panička toho prcka zabalila do deky a ohřála trochu konzervy..Co na tom, že byla psí, do prázdnýho zmrzlýho žaludku byla dobrá...
Asi za hodinku se prcek rozkoukal a začal vyrážet a obhlídku okolí...Panička hned vymyslela jméno Miňonka..Ani sama neví proč..Nás se překvapivě vůbec nebála...
A tak se k nám do naší smečky přidala ještě Miňonka..
Dneska už jsme sehraný tým, spíme spolu všichni na jedný hromadě, pijeme z jedný misky (jídlo nám panička dává přecejen každý zvlášť), Miňonnka si z nás dělá trenažer ke svým hrám..Hlavně z Dixinky, to se jí vždycky zakousne do čumáku a packama obejme hlavu a cloumá s ní..A Dixa drží a když už toho má dost, tak Míňu odstrčí packou a ona dá na chvíli pokoj..Mě zase Míňa chytá za ocas a má z toho hroznou švandu, když s nim vrtim..
No, idilcká domácnost, co říkáte..:o))

             
                    
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek